× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سند راهنمای بررسی نماهای ساختمانی می تواند زمینه ساز یکدست شدن تصمیم گیری اعضای کمیته های نمای مناطق 22 گانه باشد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، در این باره گفت: با توجه […]

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، سند راهنمای بررسی نماهای ساختمانی می تواند زمینه ساز یکدست شدن تصمیم گیری اعضای کمیته های نمای مناطق 22 گانه باشد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، در این باره گفت: با توجه به اینکه فعالیت کمیته های نمای مناطق 22 گانه شهرداری تهران، پنجمین سال فعالیت خود را پشت سرگذاشته اند، ایجاد ادبیات مشترک بین اعضای کمیته های نما و طراحان نماهای ساختمانی یکی از نیازهای اساسی بود که برای رسیدن به این هدف راهنمای بررسی نماهای ساختمانی در کمیته های نمای شهرداری تهران تدوین شد.

وی افزود: این سند که با هدف دانش افزایی و تسهیل در روند تأیید پرونده های ارسالی تهیه شده است، جهت استفاده کنشگران این حوزه ابلاغ شد.

معاون شهردار تهران بیان کرد: گرچه استفاده از این سند نمی تواند منجر به تصمیم گیری یکدست در خصوص نماهای ساختمانی بشود، اما می تواند زمینه ساز یکدست شدن تصمیم گیری اعضای کمیته های نمای مناطق 22 گانه باشد.

لازم به ذکر است محتوای این سند از طریق بارگذاری در پرتال مناطق یا انتشار لوح فشرده به اطلاع کلیه اعضای کمیته های نما، طراحان، مالکان، متقاضیان و مراجعان رسانده می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه