× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با حضور محمدرضا فرزین مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و دیگر مسئولان ارشد بانک ملی ایران، علی رضا ماهیار به عنوان سرپرست جدید معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک معرفی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مراسم  محمدرضا فرزین ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد و خدمات شایسته مسعود خاتونی عضو هیات مدیره و معاون پیشین فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران اظهارداشت: در عصر بانکداری الکترونیک بخش فناوری اطلاعات یکی از اثرگذارترین و مهم ترین حوزه های صنعت جدید بانکداری است که نقل و انتقال عملیات مالی از بستر فناوری اطلاعات و در محیط های الکترونیک صورت می گیرد که بی شک این عملیات کاری مهم و لازمه آن داشتن دانش و تخصص است.

وی در ادامه با اشاره به این که این حوزه جزو سرمایه های لاینفک بانک است و عملکرد این حوزه به طور مستقیم می تواند بر عملکرد بانک اثرگذار باشد، اظهار داشت: امیدواریم بخش فناوری اطلاعات بانک در دوره مدیریت جدید با وجود مدیریت متعهد و توانمند و همکاران پرتلاش با نگاه به جلو و خلق محصولات فناورانه مطابق با نیاز مشتریان به تقویت هر چه بیشتر بانک بیانجامد و بیش از پیش ارتقا یابد تا هر کاربری با هر دانشی از خدمات بانک بهره مند شود.

فرزین در ادامه به سابقه فعالیت دکتر ماهیار اشاره کرد و افزود: وی از مدیران توانمندی است که در حوزه فعالیت خود بسیار متخصص است و حضور ایشان با همراهی و همدلی هرچه بیشتر همکاران موجب نتایج ارزشمند در بانک خواهد شد.

عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران در این مراسم افزود: امیدواریم معاون جدید فناوری اطلاعات بانک با کمک اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک در موقعیت جدید بتواند با ارائه نقشه راه تحول دیجیتال بانک ملی ایران، منشأ خدمات مثبت باشد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه