× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مراسم تکریم و معارفه رئیس روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ با حضور سمیه عالمی پسند معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ، مجتبی شکری شهردار منطقه و جمعی از معاونین و مدیران عصر امروز سه شنبه ، پنجم اسفند ماه در محل ساختمان ستادی شهرداری منطقه برگزار شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مجتبی شکری، شهردار منطقه در ابتدای این جلسه ، ضمن تقدیر از کیانوش جعفری و خدا قوت به ایشان که به تازگی مفتخر به بازنشستگی شده است ، گفت : حضور کیانوش جعفری به عنوان یکی از مدیران با تجربه از بدو حضورم در این منطقه ، مایه دلگرمی بود و طی این مدت کوتاه ، ایشان وظایف حرفه ای خود را در انعکاس فعالیت ها به خوبی اجرا کرده و در طول خدمت خود مبدا و منشا ، خدمات بسیاری بوده اند .

او در ادامه با معرفی مجید گودرزی به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی که از بین همکاران روابط عمومی انتخاب شده است ، گفت : گزینه های مختلفی برای مدیریت روابط عمومی وجودداشت که سعی کردیم با رعایت اصل شایسته سالاری، از ظرفیت و توانمندی همکاران روابط عمومی استفاده کنیم.

شهردار منطقه ،ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید روابط عمومی ، ایشان را از نیروی های با اخلاق ، خوش فکر ، با انگیزه و آشنا به وظایف روابط عمومی و شهرداری خواند و ابراز امیدواری کرد ضمن اطلاع رسانی صحیح فعالیت های حوزه های مختلف منطقه ، ارتباط دو سویه با شهروندان برقرار کرده و به نوعی به عنوان چشم سازمان ، درخواست های شهروندان را پیگیری کرده و گوش شنوایی برای دغدغه های مردم باشد تا جایگاه واقعی روابط عمومی محقق شود.

سمیه عالمی پسند ، معاون مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران نیز در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران شهرداری منطقه ۱۳و قدردانی از زحمات ۱۸ ماهه رئیس پیشین روابط عمومی شهرداری منطقه ، گفت : از حسن انتخاب شهردار منطقه که به شایستگی از ظرفیت بدنه روابط عمومی استفاده کردند ، تشکر می کنم ، چرا که با عث ایجاد انگیزه در بین کارکنان شده و از این طریق انگیزه کاری و بهره وری همکاران افزایش پیدا می کند.

او با اشاره به مسئولیت سنگین روابط عمومی های شهرداری افزود : تدوین نقشه راه روابط عمومی های شهرداری تهران از سیاست های شهردار تهران بوده که در ابتدای سال۹۹ مطرح شد که مدیریت شهری براساس آن و همسو با منافع شهروندان حرکت کند.

کیانوش جعفری ، رئیس پیشین روابط عمومی منطقه در این جلسه نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری و همراهی با مهندس شکری ، به عملکرد و اقدامات روابط عمومی در مدت خدمت خود اشاره کرد.

مجید گودرزی ، سرپرست جدید روابط عمومی نیز در این جلسه ضمن تبریک روز مهندس به مدیریت و همکاران خود در شهرداری و تبریک ولادت حضرت علی (ع) گفت : به همراه کلیه همکاران روابط عمومی ، تمام همت و تلاش خود را در جهت تحقق اهداف کلان مدیریت شهری، مرکز ارتباطات شهرداری تهران و رویکرد هایی که شهردار منطقه به منظور ترویج فرهنگ مطالبه گری بین شهروندان و تقویت تعهد سازمانی ترسیم کردند ، به کار خواهیم بست و امیدوارم با این نگاه ، اقدامات پیش رو در شهرداری منطقه تجلی بهتری پیدا کند.

در پایان شهردار منطقه ۱۳ ، لوح تقدیری به پاس زحمات کیانوش جعفری اهدا و حکم انتصاب مدیر جدید روابط عمومی شهرداری را اهدا کرد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه