× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حکمی سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران را منصوب کرد.

به گزارش ثمره نیوز؛معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حکمی سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران را منصوب کرد.

در حکم جواد واحدی خطاب به مهدی ایزدی آمده است:
«نظر به تعهد و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مازندران منصوب می‌شوید.
توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند تاریخی‌فرهنگی، رشد و بالندگی صنایع‌دستی و توسعه گردشگری و بهره‌گیری از توان تخصصی اندیشمندان، صاحب‌نظران، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه‌های کاری در وزارتخانه، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم آوردن زمینه‌های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم‌ترین وظایف مدیریتی است که انتظار می‌رود در راستای تحقق اهداف متعالی وزارت گام‌های مؤثری بردارید.
از خداوند متعال توفیقات جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مکتب نورانی امام خمینی (ره) و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مد‌ظله العالی) را خواهانم.»

اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه