× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی، انتصاب دکتر " پیمان جبلی " را به ریاست سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سردار ” حسین اشتری ” فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پیامی، انتصاب دکتر ” پیمان جبلی ” به ریاست سازمان صدا و سیما را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر ” پیمان جبلی ”
ریاست محترم سازمان صدا و سیما
انتصاب شایسته جنابعالی از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی که بفرموده معظم له از صلاحیت دینی،انقلابی،تخصص و تجربه طولانی برخوردارید، را تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
توفیق روزافزونتان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بالندگی فرهنگ و هنر کشور و مقابله با امواج خصمانه تحریف ،تشکیک و عملیات روانی دشمنان  در راستای تاکیدات و انتظارات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از خداوند متعال خواستارم امید است چون گذشته شاهد همکاری های تنگاتنگ رسانه ملی و ناجا باشیم.
همچنین بر خود فرض می دانم از زحمات و خدمات ارزشمند جناب آقای دکتر  ” علی عسگری ”  در طول دوران تصدی ریاست سازمان صدا و سیما تقدیر و تشکر نموده و برای آن برادر گرانقدر نیز آرزوی توفیق روز افزون دارم
سرتیپ پاسدار حسین  اشتری
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه