× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با ثبت آرای مردمی، عنوان برند محبوب ایرانی در سال 1400 به اپلیکیشن ایوا و شرکت پرداخت الکترونیک سداد تعلق گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، هشتمین دوره از نظرسنجی جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، به‌عنوان گسترده‌ترین نظرسنجی مردمی برای انتخاب برندهای محبوب ایرانی در سال ۱۴۰۰، با حضور بالغ بر ۱۵۰۰ برند ایرانی به اتمام رسید. این جشنواره همه ساله با حمایت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

در این جشنواره برند «ایوا» در گروه اپلیکیشن‌های پرداخت و برند «پرداخت الکترونیک سداد» در گروه پایانه‌های فروشگاهی (POS) با ثبت بالاترین آرا و اقبال عمومی مردم موفق شدند لوح زرین برندهای محبوب را در هر دو دسته  به‌دست آورند.

براین اساس، در مراسم اختتامیه جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان که روز ۱۷ مردادماه در سالن رایزن تهران برگزار شد، با اهدای گواهینامه و تندیس زرین از محمدعلی محمودزاده مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر شد.

نظرسنجی آنلاین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، طی بازه زمانی دو ماهه از ۱۵ اردیبهشت‌ماه لغایت ۱۵ تیرماه و در میان بیش از ۱۰۰ گروه کالایی و خدماتی برگزار شد که با مشارکت گسترده مردم در نظرسنجی و ثبت یک میلیون و ۱۸ هزار و ۹۴۳ رای به پایان رسید.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه