× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا، سایت مرکزی برفروبی منطقه2 به پایگاه پیشگیری از کرونا در محافظت از سلامت کارگران حوزه خدمات شهری تبدیل شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، امیرناصر هراتی، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبرگفت : در تداوم […]

همزمان با اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا، سایت مرکزی برفروبی منطقه2 به پایگاه پیشگیری از کرونا در محافظت از سلامت کارگران حوزه خدمات شهری تبدیل شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، امیرناصر هراتی، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبرگفت : در تداوم تمهیدات و برنامه های پیش بینی شده در اقدامات پیشگیرانه از شیوع کرونا ویروس،به دستور شهردار منطقه سایت مرکزی برفروبی به پایگاه پیشگیری از کرونا در محافظت از سلامت کارگران حوزه خدمات شهری تبدیل شد.

وی با بیان اینکه دو منبع ده هزار لیتری جهت ذخیره مواد ضدعفونی کننده برای پشتیبانی از عملیات پاکسازی اسکان های کارگری و تاسیسات شهری در این پایگاه جانمایی شده است ، افزود:با توجه به برنامه ریزی ستاد هماهنگی پیشگیری از شیوع کرونا ویروس و الزام بر رعایت الزامات بهداشتی در مراکز و ساختمان های مربوط به شهرداری، طرح پاکسازی و ضد عفونی تاسیسات شهری از جمله ایستگاه های اتوبوس ، مبلمان شهری، سرویس های بهداشتی بوستان ها و مراکز اسکان کارگری منطقه به صورت مستمر در حال انجام است .

وی با اشاره به نقش مهم خودمراقبتی در کنترل شیوع کرونا ویروس گفت: در همین راستا ضمن توزیع ماسک،لباس مناسب و بروشورهای آموزشی ، اصول بهداشتی به کارگران خدمات شهری توسط کارشناسان سلامت ارائه شد .

هراتی در ادامه شستشو و ضد عفونی کردن سرویس های بهداشتی را از دیگر اقدامات پیشگیرانه برشمرد و افزود: ضد عفونی کردن روزانه سرویس های بهداشتی عمومی از دیگر برنامه های منطقه در این زمینه است و کلیه سرویس های بهداشتی بوستان ها و اسکان های کارگری به مواد ضدعفونی و مایع صابون مجهز شد.

وی افزود: نظارت بر تمامی اماکن متعلق به شهرداری توسط مدیران نواحی ، مسئولین خانه های سلامت و دوام و ایمنی و آموزشگران پسماند نواحی به صورت روزانه انجام می شود .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه