× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه2 گفت: سامانه بارکد خوان اسناد مالی جهت تسهیل در پیگیری غیر حضوری و دسترسی به اطلاعات روند اسناد راه اندازی شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رضا عابدینی، معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه2 با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه […]

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه2 گفت: سامانه بارکد خوان اسناد مالی جهت تسهیل در پیگیری غیر حضوری و دسترسی به اطلاعات روند اسناد راه اندازی شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رضا عابدینی، معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه2 با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برنامه های ستاد هماهنگی پیشگیری از شیوع یروس کرونا مبنی بر کاهش مراجعات حضوری در واحدهای اداری ، سامانه بارکدخوان اسناد مالی طراحی شد.

وی افزود: با توجه به قرار داشتن در روزهاي پاياني سال و افزايش پیگیری های اسناد مالی، این سامانه با هدف ممانعت از مراجعه حضوری و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه راه اندازی شد.

وی افزود: در این سامانه ، برای هریک از اسناد مالی بارکدی تعریف شده که با ارسال بارکد به شماره 9810008345 مشخص می شود سند مذکور در کدام اداره و توسط کدام یک از کارمندان در حال رسیدگی است و فرد می تواند بدون مراجعه غیر حضوری از طریق تماس تلفنی روند کار را پیگیری کند.

عابدینی با تاکید براینکه مدیریت منطقه در راستای ارائه خدمات مطلوب و موثر به شهروندان و افزایش رضایتمندی گام برداشته است،خاطرنشان کرد: سرعت بالا در پاسخگویی و امنیت بالا در انتقال اطلاعات از دیگر مزایای این سامانه است.

به گفته معاون شهردار منطقه2، با راه اندازی سامانه بارکدخوان اسناد مالی و ایجاد امکان پیگیری غیر حضوری ،مراجعات کارکنان به حوزه مالی بسیار کاهش یافته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه