× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در ادامه ساخت گلجای با سرشاخه های هرس شده درختان، سازه های نو و خلاقانه با دست سازه های طبیعی در سطح منطقه چشم نوازی می کند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، صالح زاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست با اشاره به ساخت گلجای و پرچین […]

در ادامه ساخت گلجای با سرشاخه های هرس شده درختان، سازه های نو و خلاقانه با دست سازه های طبیعی در سطح منطقه چشم نوازی می کند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، صالح زاده، معاون خدمات شهری و محیط زیست با اشاره به ساخت گلجای و پرچین از سرشاخه های هرس شده درختان گفت: این اقدام در محدوده منطقه در حال اجراست و هر روز شاهد خلق آثار بدیع و زیبا در سطح نواحی هستیم.

به گفته وی یکی از این دست سازه های زیبا و منحصر به فرد به فرم کشتی است که در بزرگراه شهید دوران ساخته شده است و زیبایی خاصی را برای شهروندان به همراه داشته است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست ادامه داد : در ساخت این کشتی چوبی که دارای 8 متر طول، 4 متر عرض و 5 متر ارتفاع می باشد، بیش از 18000 سرشاخه حاصل از هرس به کار رفته است.

شایان ذکر است کاشت گلهای فصلی و دائمی داخل و بیرون این گلجای به عنوان یکی از طرح های ویژه استقبال از بهار در سطح منطقه در برنامه کار قرار دارد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه