× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سازمان زیباسازی از هنرمندان طراح و مجسمه‌ساز دعوت می کند با ارائه طرح و ایده های خود نسبت به نصب آثار حجمی با موضوع “کتاب و خواندن” در این فراخوان مشارکت کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد […]

سازمان زیباسازی از هنرمندان طراح و مجسمه‌ساز دعوت می کند با ارائه طرح و ایده های خود نسبت به نصب آثار حجمی با موضوع “کتاب و خواندن” در این فراخوان مشارکت کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران،سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد با هدف بهره گیری از هنر مجسمه‌سازی در ارتقای فرهنگ عمومی و همچنین ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در راستای اهداف توسعه فرهنگی و تولید سرمایه‌های هنری در شهر، نسبت به نصب آثار حجمی با موضوع “کتاب و خواندن” اقدام کند به همین منظور از هنرمندان طراح و مجسمه‌ساز دعوت کرده با ارائه طرح وایده های خود در این فراخوان مشارکت کنند و آثار پیشنهادی خود را با رعایت شرایط اعلام شده از سوی این سازمان، به دبیرخانه این فراخوان ارائه دهند.

بر اساس این فراخوان، هنرمندان و شرکت کنندگان باید موضوعاتی از قبیل: کتاب، خواندن، کودکان و کتاب، شهر، کتابخانه و خواندن را در طراحی های خود مدنظر قرار دهند.

مهلت ثبت نام در این فراخوان تا تاریخ 30 اردیبهشت 1399 اعلام شده است.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام و ارائه طرح های خود به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه