× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه اتحاديه مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان کلانشهرهای کشور برگزار شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این جلسه که با حضور مدیران عامل آرامستان های مشهد ، اردبیل، ارومیه، آمل، اسلامشهر ، شهر قدس ، البرز،  ساوه و خوی برگزار شد، در خصوص آخرین تمهیدات و اقدامات و پیشگیری های لازم در بحران کرونا بحث و تبادل نظر شد.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه با اشاره به اهمیت همکاری مردم در مدیریت بحران گفت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها، گفت:توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها  بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.


وی با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می شود،پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب میکنید.

وی با اشاره به اینکه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند، خاطر نشان کرد: تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا(س)  روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حداکثری خانواده ها انجام می شود.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد:  بهشت زهرا(س) به لحاظ معنوی و مادی در کنار سایر آرامستان های کشور در بحران کرونا خواهد بود و آماده کمک و ارایه مشاوره لازم به سایر آرامستانها خواهد بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه