× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق دینام کولرهای بازار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اقرار به ۲۵ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از خبر گزاری پلیس ، سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت دینام کولر از مغازه های بازار حرم ، تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اقدام به پوشش نقاط آلوده و جرم خیز بازار نمودند .

وی افزود : مقارن ساعت حدود ۰۳۰۰ یوم جاری عوامل عملیاتی کلانتری ۱۷۲ متوجه شخصی روی پشت بام یکی از مغازه های بازار شده که سریعا نصبت به دستگیری وی اقدام و طی یک عملیات ضربتی متهم که با مشاهده مامورین از محل متواری شد را دستگیر کردند .

سرهنگ جلیلیان در ادامه اعلام داشت : در بررسی های انجام شده مشخص شد متهم همزمان دینام ۱۰ دستگاه کولر را باز کرده و در حال خارج کردن از محل بوده که تمامی دینام های باز شده به مالکین تحویل و متهم جهت بررسی بیشتر به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) منتقل گردید .

این مقام انتظامی اضافه کرد : متهم که دارای سوابق متعدد سرقت بود در تحقیقات انجام شده به ۲۵ فقره سرقت دینام کولر اقرار و در این رابطه تمامی شکات نیز شناسایی و نسبت به متهم اعلام شکایت نمودند .

فرماندهی انتظامی شهرستان ری در پایان گفت : متهم دستگیر شده پس از پایان تحقیقات و تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردید.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه