× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

بانک ایران زمین منظور ایفای نقش خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه فضای آموزشی کشور؛ کلنگ مدرسه فرزندان ایران زمین را در شهرستان شاوور استان خوزستان به زمین زد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم کلنگ زنی مدرسه فرزندان ایران زمین در استان خوزستان با […]

بانک ایران زمین منظور ایفای نقش خود در حوزه مسئولیت اجتماعی و با هدف توسعه فضای آموزشی کشور؛ کلنگ مدرسه فرزندان ایران زمین را در شهرستان شاوور استان خوزستان به زمین زد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مراسم کلنگ زنی مدرسه فرزندان ایران زمین در استان خوزستان با حضور مدیران استانی بانک ایران زمین در استان خوزستان، مدیران اداره کل نوسازی مدارس استان، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاوور، مسئولان محلی و دانش آموزان مدرسه برگزار شد.

صمد نیک پور مدیرامور شعب استان های خوزستان و لرستان بانک ایران زمین در مراسم کلنگ زنی احداث مدرسه فرزندان ایران زمین گفت: بانک ایران زمین بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی که دارد، نسبت به مردم ایران زمین تعهد دارد. این بانک در بحران‌های پیش‌آمده نظیر سیل و زلزله در کشور، در حد توان به مردم آن دیار خدمت کرده‌است.

نیک پور افزود: بانک ایران زمین پس از وقوع حادثه دلخراش سیل، با تشکیل ستاد پشتیبانی جهت برنامه‌ریزی بهتر برای حمایت از هم‌میهنان سیل‌زده، کمک‌های خود را به این مناطق آغاز کرد، این بانک علاوه بر سایر کمک‌ها، مبالغی را هم جهت ساخت و بازسازی مدارس در استان‌های سیل زده اختصاص داد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه