× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،صالح زاده معاون خدمات شهری و محیط زیست گفت: یکی از فعالیتهای جدید و کارآمد در عرصه فضای سبز، ایجاد زیبایی بصری در سطح بوستان ها و معابر با استفاده از خلاقیت و نوآوری وهمچنین مواد بازیافتی و ارزان قیمت است. وی افزود […]

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران،صالح زاده معاون خدمات شهری و محیط زیست گفت: یکی از فعالیتهای جدید و کارآمد در عرصه فضای سبز، ایجاد زیبایی بصری در سطح بوستان ها و معابر با استفاده از خلاقیت و نوآوری وهمچنین مواد بازیافتی و ارزان قیمت است.

وی افزود به ابتکارعوامل اجرایی فضای سبز ناحیه 3 و با کاربرد مواد دور ریختنی همچون لاستیک و انواع پیچ، المان های زیبایی مانند انواع گلجای ساخته شده است که با رنگ آمیزی های متنوع جلوه ویژه ای به فضای سبز داده است.

به گفته معاون شهردار منطقه 13 این المان های بازیافتی در بوستان پیروزی، میدان امامت و دیوار انبار موتوری منطقه به اجرا در آمده اند.

وی به برگزاری كارگاه آموزشي” ساخت سازه هاي خلاقانه و نو با استفاده از سر شاخه هاي هرس شده ” با همکاری اداره بانوان منطقه در محل مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو اشاره کرد و افزود: این کارگاه ويژه شاغلين در مجموعه هاي شهربانو و بوستان هاي بانوان مناطق 22 گانه بوده که با استقبال خوب شرکت کنندگان مواجه شد.

صالح زاده با بیان اینکه معاونت خدمات شهری و محیط زیست آمادگی خود را برای همکاری در برگزاری این کارگاه آموزشی در سایر مناطق اعلام می کند خاطر نشان کرد: آموزش دیدگان این کارگاه سفیر آموزش این هنر در مناطق خود خواهند بود .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه