× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با بهره گیری از استعداد ها و مهارت های دانش آموزان و دانشجویان ، دیوار های محلات سیزده گانه منطقه 13 ، رنگ های زنده و شاد به خود می گیرند .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۱۳ تهران|، با اشاره به اجرای طرح های رنگ در شهر به صورت مشارکتی در محلات گفت : بخشی از این طرح ها به منظور ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان در محدوده نواحی چهارگانه با مشارکت دانش آموزان مدارس در دست انجام است.

وی با اشاره به آغاز اجرای عملیات کاشی کاری با طرح گل و پروانه در دیوار پاتوق جدید محله زاهد گیلانی افزود: با هماهنگی اداره آموزش شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۳ ، دانش آموزان دبیرستان دخترانه فاطمه تعلیمی در اجرای این طرح مشارکت داشته و از روز گذشته ۱۶ تیر ماه ،برای زیبایی این پاتوق ، شروع به کار با کاشی کرده و نقشی از گل و پروانه را طراحی کردند .

وی اظهار داشت: بیش از ۱۰ طرح مشارکتی با هدف ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان در محدوده نواحی چهارگانه اجرا شده و تعدادی نیز با بهره گیری از استعداد و مهارت دانش آموزان و دانشجویان در دیگر محلات ادامه می یابد.

شهردار منطقه ۱۳ ابراز امیدواری کرد با اجرای طرح های رنگ در شهر ضمن زیباسازی نمای شهری ، نشاط و امید را به شهروندان ساکن شرق تهران هدیه دهیم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه