× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید ، فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مراسمی با حضور شهردار منطقه 13 و جمعی از مسئولان و مدیران در مدارس محدوده منطقه گرامی داشته شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ، آیین بازگشایی مدارس با حضور مسئولان ارشد شهرداری منطقه ، معاون دادستان و رئیس دادسرای ناحیه هشت تهران ، قائم مقام مدیر کل امداد استان تهران ، رئیس اداره کل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان تهران رئیس پلیس راهور ، جانشین فرماندهی مرکز آموزشی صفر یک نیروی زمینی ارتش ، جانشین فرماندهی کلانتری ۱۲۸ تهران نو ، رئیس کمیته امداد مناطق ۱۳ و ۱۴ و مادر شهید در دبیرستان میر امین محمدی در ناحیه ۲ منطقه ۱۳ برگزار شد.

 

در این مراسم که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و دستور العمل ستاد ملی کرونا پیرامون بازگشایی مدارس صورت گرفت ، برنامه های مختلفی شامل اجرای سرود دانش آموزی با حال و هوای محرم ، اجرای مارش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ، تقدیر از جانبازان و ایثار گران و سخنرانی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه و معاون دادستان و رئیس داد سرای ناحیه هشت تهران در خصوص تبریک بازگشایی مدارس به اجرا در آمد.

 

مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه در حاشیه این مراسم ، فرا رسیدن فصل بازگشایی مراکز علمی، دانشگاهها و مدارس و آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ بهار دلنشین تعلیم و تربیت را به صاحبان خرد و اندیشه بویژه اساتید و فرهنگیان ارجمند و دانشجویان و دانش آموزان تبریک گفت و افزود : در مبانی اسلام مهم ترین موضوع، بحث تربیت و تعلیم است و توجه به این مهم وظیفه همه جوامع اسلامی است و باید همه تلاش خود را در این زمینه انجام دهیم چرا که هر قدر در حوزه تعلیم و تربیت بهتر و عمیق تر حرکت کنیم آینده جامعه بهتر و همراه با آسایش و آرامش و معنویت بیشتری خواهد بود.

 

وی افزود : تعاملات کاری خوب و مناسبی بین شهرداری منطقه و آموزش و پرورش وجود داشته و همواره شهرداری منطقه ، فعالیت های مختلفی را درزمینه امکانات تفریحی و ورزشی، زیباسازی، حمل ونقل شهری انجام داده است که این روند نیز همچنان ادامه دارد.

 

همچنین زنگ آغاز مدرسه با حضور شهرداران نواحی در مدارس محدوده نواخته شد که علاوه بر برگزاری برنامه های مختلف ، ماسک نیز بین دانش آموزان توزیع شد.

 

گفتنی است ، با توجه به بازگشایی مدارس ، فضای ۴۰ مدرسه در مقطع ابتدائی منطقه ضد عفونی و پاکسازی و اقدامات مختلفی شامل رسیدگی به وضعیت نگهداشت فضای مدارس در جهت مقابله با ویروس کرونا ، رسیدگی به وضعیت نگهداشت فضای مدارس ، نظافت و رفت و روب حیاط و معابر منتهی به مدارس انجام شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه