× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پاکدشت از آزادی ۴ زندانی در آستانه هفته دفاع مقدس خبرداد

فریدون خدایاری در گفتگو با خبرنگار ثمره نیوز؛  از آزادی ۴زندانی در شهرستان خبر داد و گفت: با گذشت شاکی و آورده خانواده زندانی و کمک خیرین ۴ زندانی که به ترتیب ۵، ۳ سال زندانی داشتن آزاد شدند.

وی  با اشاره به همکاری نزدیک خیرین با دادگستری در راستای ساختن جامعه عاری از آسیب های اجتماعی و انتقال مبالغ با رصد دادگستری در امر آزادی زندانیان افزود: مبالغ حمایتی خیرین به حساب دادگستری واریز و در همان روز زندانی ها آزاد شدند.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان پاکدشت با اشاره به دیگر حمایت های خانواده ها از طریق اعطای بسته های کمک معیشتی، تصریح کرد: تاکنون ۱۸۰ بسته کمک معیشتی و ۵۰ بسته لوازم التحریر نیز در آستانه آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۲ با کمک خیرین جمع اوری و به خانواده ها تحویل داده شد.

وی در ادامه با اشاره به کمک های فرهنگی به زندانیان اضافه کرد: هفته یک تا دوبار مددکار برای پیگیری مشکلات خانواده ها و بازدید از وضعیت زندانی به زندان مراجعه حضوری دارد و بصورت مستمر این موارد در پرونده ثبت می شود.

خدایاری در پایان ضمن تقدیر از حمایت خیرین خاطرنشان کرد: خیرین عزیزی که قصد شرکت در این امور را دارند می توانند با واریز کمکهای نقدی خود به شماره حساب ۱۰۴۷۳۱۶۷۰ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۴۲۲۲۸۱ انجمن حمایت از زندانیان شهرستان پاکدشت و یا در صورت کمک های غیر نقدی با مراجعه حضوری به دفتر این انجمن واقع در خیابان اوقاف، ساختمان شورای حل اختلاف پاکدشت طبقه سوم کمک های خداپسندانه خود را به دست خانواده های جامعه هدف برسانند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه