× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

جلسه و بازدید میدانی مشترک مسئولین شهری و استانی تهران با شهردار منطقه21 پیرامون مراحل مختلف انجام پروژه زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان) و بررسی موانع پیش روی این پروژه عظیم فرامنطقه ای انجام شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، جلسه ای با حضور محمودی شاه نشین نماینده […]

جلسه و بازدید میدانی مشترک مسئولین شهری و استانی تهران با شهردار منطقه21 پیرامون مراحل مختلف انجام پروژه زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان) و بررسی موانع پیش روی این پروژه عظیم فرامنطقه ای انجام شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21 تهران، جلسه ای با حضور محمودی شاه نشین نماینده مردم قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی، ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و رحمانی شهردار منطقه21 پیرامون بررسی مسائل مربوط به پیشرفت فیزیکی پروژه زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان) به میزبانی مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه رحمانی شهردار منطقه21 با بیان اینکه فاز نخست پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید لشگری-بلوار کرمان خودرو(دوگاز) طی یک سال گذشته مورد عملیات عمرانی و بهره بهره برداری قرار گرفت؛ گفت: با افتتاح این پروژه عظیم فرامنطقه ای یکی از مهم ترین گره های ترافیکی در محدوده منطقه21 برطرف شد و اینک نیز گره دوم ترافیکی دیگر این منطقه در محل تقاطع بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان) که یکی از مطالبات اصلی و به حق مردم نیز است در حال انجام می باشد.

محمودی شاه نشین نماینده مردم قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی طی این جلسه افزود: منطقه21 با اقدامات جدید و عام المنفعه ای که در حوزه انجام پروژه های شهری با محوریت مبحث مشارکت بخش خصوصی و صنایع رقم زده است؛ می تواند الگویی شایسته برای سایر مناطق کلانشهر تهران باشد.

ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نیز در این جلسه هم اندیشی تاکید کرد: از تمامی زحماتی که مجموعه مدیریت شهری منطقه21 در رفع نقاط دارای تراکم بار ترافیکی داشته نهایت تشکر را داریم، امیدواریم با بهره برداری از پروژه زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان) شاهد کاهش بار ترافیکی و درنهایت رضایت عمومی شهروندان و مسافرین عبوری از محور بزرگراهی فتح باشیم.

لازم به ذکر است؛ پیش از تشکیل این جلسه هم اندیشی، تمامی حاضرین با هدف بررسی مشکلات پیش روی اجرای پروژه زیرگذر بزرگراه فتح-سه راهی شهریار(باغستان)، از محل کارگاهی این پروژه بازدید دقیق و میدانی به عمل آوردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه