× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به تشکیل جلسات مستمر کمیته ایمنی ، از انجام اقدامات قانونی در خصوص رفع نواقص و مشکلات ایمنی اماکن پر خطر شناسایی شده در محدوده خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به ابلاغیه، رعایت اصول، ضوابط و مقررات ایمنی در ساخت و سازها و فضاهای شهری، ارتقای ایمنی ساختمان‌ها و رفع ایمنی های نامشهود ساختمان های پر خطر و توانمند‌سازی شهروندان در مقابله با حوادث احتمالی گفت : کلیه اطلاعات و‌ مشخصات ملکی و ناایمنی‌های موجود در منطقه شناسایی شده است که در جلسات کمیته ایمنی با حضور مسئولان ذیربط پیگیری های لازم در این خصوص انجام می شود.

وی افزود: با تشکیل جلسات کمیته ایمنی ، با تعیین مصوبات ،اقدامات قانونی لازم، با توجه به اسناد بالا دستی جهت الزام مالکین (ذینفعان) در رفع نواقص و مشکلات ایمنی صورت می گیرد.

شهردار منطقه ۱۳ ضمن تاکید بر تعامل و همکاری سازمانها و نهادهای مرتبط برای رفع مسائل ناایمن اماکن پر خطر ؛ اهمیت آموزش های شهروندی و آشنائی شهروندان با راه های مقابله با حوادث برای پیشگیری از بروز حوادث و جلوگیری از آسیب های احتمالی را مهم خواند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه