× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای رسیدگی به شکایات و مشکلات مردمی ، طرح ضربتی برای ساماندهی نمایشگاه های خودرو برای جلوگیری از سد معبر به صورت مستمر در حال اجراست . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه هدف از اجرای طرح ضربتی نمایشگاه های خودرو را […]

در راستای رسیدگی به شکایات و مشکلات مردمی ، طرح ضربتی برای ساماندهی نمایشگاه های خودرو برای جلوگیری از سد معبر به صورت مستمر در حال اجراست .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه هدف از اجرای طرح ضربتی نمایشگاه های خودرو را ، رفع سد معبر ؛ کاهش آلودگی های زیست محیطی و مزاحمت های صنفی ، رفاه حال شهروندان و آرام سازی محیط شهری اعلام کرد و افزود: این طرح به منظور رفع رسیدگی به شکایات و اعلام نارضایتی مردمی در خصوص پارک خودرو در معابر عمومی و پیاده رو به صورت مستمر و دوره ای در حال اجراست.

به گفته وی در راستای اجرای این طرح، اداره ساماندهی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 13 با همکاری شهرداری ناحیه سه، نسبت به اجرای طرح جمع آوری خودرو از مقابل نمایشگاه ها در خیابان امامت اقدام کرد.

شهردار منطقه 13 با بیان اینکه تعرض به خیابان ها و معابر عمومی تخلف محسوب می شود افزود: طی این طرح ، با صدور اخطاریه کتبی و تذکر شفاهی و همچنین نصب بنر های اطلاع رسانی در نقاط مورد نیاز و … با متخلفان برخورد می شود.

وی روان سازی ترافیک و تسهیل تردد عابران پیاده در محدوده این نمایشگاه ها را از دیگر اهداف اجرایی این طرح برشمرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه