× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

پس از ترمیم شکستگی خط 400 میلی متری فولادی ، خط مذکور مجددا در مدار بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، مدیر آبفای شهر گلستان با اعلام این خبر اظهار داشت : با عنایت به ایجاد حادثه و شکستگی خط ۴۰۰ میلی متری فولادی واقع در ضلع شرقی پل رودخانه شاد چای که به منظور تامین و توزیع بخش قابل توجهی از آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین محترم این شهر در بخش شرق و شمال شرقی این شهرستان از جمله سلطان آباد ، قلعه میر و سبزدشت مورد استفاده قرار می گیرد . دچار حادثه شکستگی و مشکلات قطعی آب در مناطق مذکور گردید که بلافاصله و پس از شناسائی محل حادثه ، عملیات ترمیم و راه اندازی مجدد در دستور کار قرار گرفت و در کمترین زمان ممکن خط مذکور پس از بازسازی کامل در مدار توزیع قرار گرفت .

سید محمد رضازاده خاطرنشان ساخت : این عملیات توسط گروه همکاران امداد و حوادث و عوامل اجرایی دفتر مدیریت بحران شرکت و حداکثر ظرف مدت زمان ۴ ساعته بدون خلل در امر تامین و توزیع آب شرب شهروندان انجام گردید .

رضازاده با تاکید بر مدیریت مصرف آب از سوی شهروندان و مشترکین محترم یاد آور شد : متاسفانه بلحاظ شیوع بیماری کرونا و شستشوهای مکرر و از طرفی فصل گرم و پیک مصرف شاهد افزایش قابل توجه مصرف آب در منطقه هستیم . لذا در جهت استمرار خدمات رسانی و تامین و توزیع آب شرب مورد نیاز با کمّیت و کیفیت مطلوب ، انتظار داریم شهروندان و مشترکین محترم نیز ضمن مدیریت مصرف آب بطور جدی از مصارف غیر ضرور پرهیز نمایند .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه