× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان بیمه سلامت، از راه اندازی سایت کرونا جهت ارائه آموزش های لازم به مردم برای مقابله با کرونا و افزایش آگاهی افراد دراین خصوص توسط سازمان بیمه سلامت از هفته گذشته خبرداد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل […]

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان بیمه سلامت، از راه اندازی سایت کرونا جهت ارائه آموزش های لازم به مردم برای مقابله با کرونا و افزایش آگاهی افراد دراین خصوص توسط سازمان بیمه سلامت از هفته گذشته خبرداد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از آی هینا،محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان بیمه سلامت ایران،  گفت: سایت اطلاع رسانی تخصصی درباره چگونگی مقابله با بیماری کرونا و جلوگیری از افزایش ابتلاء افراد به آن با آدرس Corona.ihio.gov.ir   از یک هفته قبل راه اندازی شده است، دراین سایت که با هدف اطلاع رسانی مستند و مورد اطمینان به مردم راه اندازی شده امکانات بسیاری جهت استفاده مردم وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه پاسخ گویی به سوالات مردم درخصوص کرونا، چگونگی استفاده از سامانه 1666 جهت ارائه راهنمایی های مورد نیازافراد وارائه راهکارهای لازم برای کاهش استرس درشرایط فعلی از مسائل مورد توجه دراین سایت است؛ تصریح کرد: همچنین دراین سایت افراد می توانند از آخرین آمارمبتلایان به کرونا، تعداد بهبود یافتگان و فوتی ها نیزآگاهی پیدا کند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: بدون تردید توجه به مواردی نظیرضرورت جداسازی ماسک و دستکش استفاده شده از زباله خانگی، چگونگی ضدعفونی کردن تلفن همراه، پیشگیری و کنترل ویروس درمحیط کار و توجه به نکات بهداشتی درزمان خروج از منزل می تواند درکنترل بیماری کرونا و مقابله با آن نقش بسزایی ایفا کند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه