× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: با توجه به شرایط موجود کشور و توصیه مرکز رسیدگی به امور مساجد به تعطیلی نماز جماعت تا اطلاع ثانوی به علت بیماری کرونا، پویش “هر خانه یک مسجد یک نماز جماعت” اجرا می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران،مجتبی سالک […]

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: با توجه به شرایط موجود کشور و توصیه مرکز رسیدگی به امور مساجد به تعطیلی نماز جماعت تا اطلاع ثانوی به علت بیماری کرونا، پویش “هر خانه یک مسجد یک نماز جماعت” اجرا می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران،مجتبی سالک رازی رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران، از آغاز اجرای پویش «هر خانه یک مسجد یک نماز جماعت» خبر داد و گفت: با توجه به شرایط موجود کشور و توصیه مرکز رسیدگی به امور مساجد به تعطیلی نماز جماعت تا اطلاع ثانوی به علت بیماری کرونا، پویش “هر خانه یک مسجد یک نماز جماعت” اجرا می شود.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: این پویش در راستای زنده نگه داشتن فضای معنوی نماز جماعت و تقویت عبادت خانوادگی انجام می شود که علاقمندان می توانند تصاویر و فیلم های مربوط به نماز جماعت خانودگی خود را ارسال کنند.

وی در خصوص راه‌های ارسال آثار، گفت: افراد از 20 اسفند ماه 98 لغایت 31 فروردین99 فرصت دارند که آثار خود را یا در اینستاگرام بارگذاری و صفحه پویش ” هر خانه یک مسجد یک نماز جماعت ” harkhanehyekmasjed@ را تگ کنند یا می‌توانند تصاویر خود را به همراه مشخصات فردی از طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره 09331895077 ارسال کنند.

گفتنی است به تصاویر برگزیده از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج شهرداری تهران جوایزی اهدا خواهد شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه