× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور از برگزاری جلسات مستمر با اهالی رسانه، مطبوعات و مدیران روابط عمومی رسانه‌ها به منظور طراحی الگویی صحیح و کارآمد در حوزه رسانه خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه،همزمان با سالگرد روز ارتباطات و روابط عمومی، مراسمی با حضور جمعی از مدیران روابط عمومی رسانه‌ها، دستگاه‌ها و نهادها در بسیج رسانه برگزار شد. در این مراسم همچنین عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و مهدی شکیبایی رئیس فرهنگسرای رسانه حضور داشتند.

در این مراسم که به همت سازمان بسیج رسانه کشور و فرهنگسرای رسانه برگزار شد، عباس محمدیان رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در سخنانی ضمن درباره‌ی اهمیت روابط عمومی و وظایف محوله به آن صحبت کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری جلسات مستمر با اهالی رسانه، مطبوعات و مدیران روابط عمومی رسانه‌ها به منظور طراحی الگویی صحیح و کارآمد در حوزه رسانه خبر داد.

مهدی شکیبایی رئیس فرهنگسرای رسانه نیز ضمن معرفی روابط عمومی به عنوان یکی از واحدهای اثرگذار در سازمان‌ها، از لزوم ارتقای مدیران این بخش و به‌کارگیری نیروهای توانمند خود در این عرصه سخن گفت.

در بخش دیگری از این جلسه، با تاکید بر اجرای جلسات ماهانه، مدیران روابط عمومی رسانه‌ها به بیان دغدغه‌های خود در حوزه ارتباطات و روابط عمومی پرداخته و خواستار استمرار داشتن این جلسات با هدف رسیدن به خروجی معین و اثرگذار شدند.

در پایان این جلسه نیز از شرکت‌کنندگان با اهدای لوح تقدیر به رسم یادبود از سوی سازمان بسیج رسانه کشور تقدیر شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه