× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

امام جمعه پاکدشت گفت: با لطف و عنایت روح مطهر و طیبه شهدا فردا در نمازجمعه پا بگذاریم و با عنایت خدا اثرگذار در اعتلای حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان باشیم

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه پاکدشت امروز پنجشنبه به همراه اردستانی فرماندار، آخوندی معاون فرماندار ، جانشین سپاه و نیروی انتظامی ،رییس شورای اسلامی شهر، رییس بنیاد شهید و جمعی از مدیران با حضور در منزل شهدای قمی و مظفر به مقام شامخی شهدا و خانواده معظم شهدا ادای احترام نمود .

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار در دیدار با خانواده های شهدای قمی و مظفر با تاکید بر اهمیت درک جایگاه شهید اظهارداشت: خدا را شاکریم که در روزهای فرخنده هفته وحدت و میلاد پرنور پیامبر مکرم اسلام(ص) و امام جعفرصادق(ع) در این شهرستان انقلابی و شهید پرور وارد شدیم.

وی در ادامه افزود: جزء آرزوهای ما بود تا خانواده شهدای قمی و مادر شهدای مظفر را زیارت کنیم. شدیدا به دعای خیر شما نیاز داریم.آمدم تا با دعای خیر شما خانواده شهدا فردا نخستین خطبه نمازجمعه را آغاز کنم

جوکار اضافه کرد: با لطف و عنایت روح مطهر و طیبه شهدا فردا در نمازجمعه پا بگذاریم و با عنایت خدا اثرگذار در اعتلای حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان باشیم و در مسیر خدمت ،شرمنده شهدا نباشیم. بااین منظور از شما میخواهیم دعا کنید که شما آبرومند در پیشگاه خدا هستید عزیزترین افراد خانواده هایتان را دریک سنگر و در یک روز در راه خدا از دست دادید و شما دلسوخته این انقلاب هستید.

 

امام‌جمعه پاکدشت در ادامه ابراز کرد: به برکت خون شهدای ایران، اکنون جمهوری اسلامی ایران تمام معادلات جهان را برهم زده و جهان را از حالت ۲قطبی خارج کرده و امروز این نام و ارزشهای انقلاب است که مرزها را در می نوردد و به برکت خون شهدا و صبر خانواده شهدا این قدرت ایران اسلامی در جهان شکل گرفت.

جوکار در ادامه تصریح کرد:این صبر و استقامت ،شوخی نیست، رهبری عالیقدر انقلاب اسلامی فرمودند “این گونه مقاومت ها و صبوری ها در جهان بی سابقه است.” در این آرزو هستیم که عاقبت مان ختم به شهادت شود و برای رسیدن به این هدف برایمان دعا کنید.

لازم به ذکر است خانواده معظم شهدای قمی ، پنج شهید تقدیم اسلام و انقلاب اسلامی کرده و خانواده معظم شهدای مظفر نیز سه شهید بصورت همزمان در عملیات مرصاد به اسلام و انقلاب اسلامی تقدیم نموده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه