× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 2 گفت: به منظور افزایش سرانه های خدماتی محلات، دو جایگاه سوخت در محله بهرود و سازمان آب احداث و آماده بهره برداری شد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران، با بیان اینکه منطقه 2 به لحاظ وسعت و جمعیت گسترده […]

شهردار منطقه 2 گفت: به منظور افزایش سرانه های خدماتی محلات، دو جایگاه سوخت در محله بهرود و سازمان آب احداث و آماده بهره برداری شد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 تهران، با بیان اینکه منطقه 2 به لحاظ وسعت و جمعیت گسترده و همچنین برخورداری از مراکز تفریحی ،تجاری و.. متعدد، یکی از مناطق با سفرهای شهری بالا است، گفت: با توجه به اینکه تعداد سکوهای سوخت موجود در منطقه پاسخگوی تقاضای این منطقه نیست، طرح افزایش جایگاه های سوخت کوچک مقیاس در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، احداث 9 جایگاه سوخت پیش بینی شده است که هم اکنون دو پمپ بنزین در خیابان گلابتون و انتهای پایانه سازمان آب واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی در حال بهره برداری است و احداث 2 جایگاه دیگر در میدان بهرود و محله سازمان آب تکمیل و آماده بهره برداری شد.

شهردار منطقه2 با اشاره به اینکه در این جایگاه ها 16 نازل سوخت طراحی شده است، گفت: این جایگاه ها مجهز به مدرن ترین دستگاه های پیشگیری از خطر، آلایندگی ، ایمنی و استانداردهای محیط زیست بوده است.

کشت پور احداث پمپ بنزین واقع دربزرگراه حکیم ،خیابان دستغیب، جنب بوستان نهج البلاغه را ازدیگر طرح های عمرانی منطقه برشمرد وگفت: عملیات عمرانی این جایگاه با 70 درصد پیشرفت درحال اجرا است و مابقی جایگاه ها به عنوان طرح های عمرانی در برنامه های آتی پیش بینی شده است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه