× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه 2 گفت: دومين همراه سراي بيمار اين منطقه در فضایی به مساحت 156مترمربع گشايش يافت. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : به دنبال تفاهم نامه وزارت بهداشت و درمان با شهرداری تهران،در خصوص احداث همراه سرای بیمار […]

شهردار منطقه 2 گفت: دومين همراه سراي بيمار اين منطقه در فضایی به مساحت 156مترمربع گشايش يافت.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، رسول کشت پور شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : به دنبال تفاهم نامه وزارت بهداشت و درمان با شهرداری تهران،در خصوص احداث همراه سرای بیمار در نزدیکی بیمارستان های بزرگ، مدیریت شهری منطقه2 در راستای حفظ شان و کرامت همراهان و خانواده بیماران بستری در بیمارستانها ،احداث چند همراه سرای بیمار را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه دومین همراه سرا در منطقه 2 آماده بهره برداری است گفت: اين مجموعه در فضایی به مساحت 156 مترمربع در دوطبقه با ظرفيتی بالغ بر30 نفر احداث شد.

وي گفت: اين مركز از امكانات رفاهي شامل آشپزخانه، غذاخوري، نمازخانه، ، حمام و سرويس بهداشتي برخوردار است.

شهردار منطقه 2 با اشاره به خدمات رسانی اولین همراه سرای بیماراین منطقه جنب بیمارستان رسول اکرم(ص)، افزود: نخستین مجموعه با همکاری خیریه رهروان سلامت، در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با30 دستگاه تختخواب و تمامی امکانات اسکان و پذیرایی در خیابان ستارخان ،خیابان نیایش به صورت شبانه “از ساعت18 شب تا 9 صبح” پذیرای همراهان بیمار است.

کشت پوربا اشاره به اتصال همراه سراهای منطقه 2 به سامانه رهای بیمارستان های شهر تهران، گفت: پس از اتصال همراه سراهای منطقه 2 به شبکه رها این امکان فراهم شد که از تمامی بیمارستان های شهر تهران با همکاری مددکاری بیمارستانها پذیرش انجام شود و همین موضوع افزایش متقاضی را به دنبال داشته است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه