× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

سرهنگ جلیلیان گفت: تیم عملیات کلانتری ۱۷۵ باقرشهر موفق به دستگیری سارق سریالی موتور سیکلت های باقرشهرشدند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در تشریح این خبر بیان داشت : در پی وقوع چند فقره سرقت موتور سیکلت در محدوده باقرشهر شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۷۵ باقرشهر قرار گرفت .

وی افزود : با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی مشخصات ظاهری سارق بدست آمد و تیم های عملیاتی کلانتری باقرشهر اقدام به پوشش نقاط آلوده و جرم خیز از قبل شناسایی شده نمودند .

سرهنگ جلیلیان در ادامه اعلام داشت : تیم عملیات کلانتری ۱۷۵ باقر شهر با توجه به‌ اینکه مشخصات ظاهری سارق را در اختیار داشتند طی گشت زنی سوژه مورد نظر را بایک دستگاه موتورسیکلت مشاهده که به محض رویت مامورین اقدام به فرار نمود و پس از تعقیب و گریز طی یک عملیات ضربتی متهم به همراه موتور سیکلت که سابقه سرقت از محدوده باقرشهر را داشت دستگیر شد .

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان با اشاره به اینکه متهم دارای چندین فقره سابقه سرقت بود گفت : در تحقیقات انجام شده متهم ضمن اقرار به بزه ارتکابی به پنج فقره سرقت دیگر در محدوده باقر شهر معترف و پس از پایان تحقیقات و تشکیل پرونده متهم تحویل مراجع قضایی گردید .

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه