× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت:طرح کاپ ، اجرای مخازن دوقلو تفکیک پسماند ، هوشمند سازی سیستم های خدماتی و نگهداشت ، استفاده بهینه از انرژی خورشیدی و ... از موارد قابل تقدیر در منطقه ۱۶ است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶ تهران، با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری ، پورنصر شهردار منطقه ، معاون و مدیران حوزه امور شهری ، شهرداران نواحی نشست تخصصی حوزه نگهداشت برگزار گردید.

در این بازدید نوروزی ، یزدانی اظهار داشت : در بسیاری از حوزه های تخصصی ، منطقه ۱۶ پایلوت اقدامات شهر تهران است که این نشان از تجربه و توانمندی قابل تحسین و تقدیر مدیریتی این منطقه است.

وی گفت:طرح کاپ ، اجرای مخازن دوقلو تفکیک پسماند ، هوشمند سازی سیستم های خدماتی و نگهداشت ، استفاده بهینه از انرژی خورشیدی و … از موارد قابل تقدیر در منطقه ۱۶ است.

یزدانی در ادامه تاکید کرد:در جهت رفع موانع روند ارایه خدمات و پشتیبانی فرا منطقه ای از هر اقدامی فروگذار نیستیم و برای بهبود روند جاری منطقه آمادگی هرگونه همکاری را داریم.

در پایان پورنصر شهردار منطقه از معاون خدمات شهری شهرداری تهران به جهت حمایت و پشتیبانی در جهت بهبود خدمات به شهروندان منطقه ۱۶ تقدیر کرد و از اقدامات شاخص و ویژه در سال ۱۴۰۰ مواردی را بیان نمود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه