× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دروازه های ورود به منطقه یک و مسیرهای گردشگری و کوهنوردی شمال تهران در آستانه سال جدید با اهتمام و تلاش مدیریت شهری آماده استقبال از فصل بهار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در ویدئو کنفرانس شورای مدیران با […]

دروازه های ورود به منطقه یک و مسیرهای گردشگری و کوهنوردی شمال تهران در آستانه سال جدید با اهتمام و تلاش مدیریت شهری آماده استقبال از فصل بهار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سید حمید موسوی شهردار منطقه یک در ویدئو کنفرانس شورای مدیران با بیان مطلب فوق از همه معاونان ، مدیران و شهرداران نواحی مربوطه خواست ایمن سازی ، زیباسازی ، تامین نور و روشنایی، فضاهای سبز، تابلو گذاری، امداد رسانی و… در مسیر های گردشگری و کوهستانی منطقه یک را در اولویت قرار دهند تا جاذبه های گردشگری این منطقه برای فصل جدید نمایان و ملموس شوند.

وی با تاکید بر زیباسازی دروازه های ورودی منطقه یک ساماندهی رفیوژها ، فضاهای سبز ، جمع آوری کارگاه ها ، حذف زواید فیزیکی ، ترمیم جداول و جمع آوری خاک ونخاله در تقاطع بزرگراه ارتش- امام علی (ع) ، اجرای فرش گل و… در بزرگراه ارتش و رفع نقص دیوار صوتی پل صدر و… را در دستور کار شهرداران نواحی و معاونین مربوطه قرار داد .

موسوی افزود: گودهای پر خطر رها شده و ساختمان های نا ایمن شناسایی شده ، مستمر رصد و دستورالعمل ایمنی لازم به آنها ابلاغ شود تا با آغاز بارش های بهاری شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم .

شهردار منطقه یک با اشاره به آمادگی برای چهارشنبه آخر سال گفت: با تمهیدات لازم ماشین های امدادی و آتش نشانی در معابر اصلی مستقر و مخازن قابل اشتعال جمع آوری شوند.

موسوی با اشاره به وضعیت پیش آمده در مقابله با ویروس کرونا گفت: هنر مدیران تبدیل تهدید ها به فرصت هاست در این شرایط نیز شورای مدیران با کمترین اتلاف وقت ، زمان ، سوخت و… برگزار و همه مسئولین گزارش های لازم را ارایه دادند و توانستیم از امکانات موجود به نحو مناسبتری استفاده کنیم .

گفتنی است لکه گیری آسفالت ناشی از برف روبی معابر، توقف حفاری ها و کارگاه های سا ختمانی در آستانه فصل بهار ، لایروبی انهار و مسیل ها ، ساماندهی اسکان های کارگری ، کاشت درخت و گونه های جدید و اجرای فرش گل ، آماده سازی المان های بهاری میدان تجریش ، ساماندهی حصارهای کارگاهی و دیواره های قدیمی با کمک دانشجویان ، جانمایی مخازن جدید، ترمیم خط کشی های معابر ، ساماندهی پایانه ها و… از جمله موارد اعلامی به معاونان ، شهرداران نواحی و مدیران این منطقه بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه