× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

دبير ستاد مديريت بحران و پدافند غيرعامل منطقه21 از برپایی “مانور سراسری زلزله” در دوازده مدرسه مشمول طرح “شهردار مدرسه” در سطح این منطقه همزمان با نخستین هفته از بهمن ماه98 خبر داد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، هادي اسماعيلي دبير ستاد مديريت بحران و پدافند غيرعامل این منطقه […]

دبير ستاد مديريت بحران و پدافند غيرعامل منطقه21 از برپایی “مانور سراسری زلزله” در دوازده مدرسه مشمول طرح “شهردار مدرسه” در سطح این منطقه همزمان با نخستین هفته از بهمن ماه98 خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، هادي اسماعيلي دبير ستاد مديريت بحران و پدافند غيرعامل این منطقه با بیان خبر فوق گفت: در ابتدای امر، جلسات توجیهی و هم اندیشی در نواحی سه گانه این منطقه با حضور “مسئولین شهری، مدیران آموزش و پرورش، نمايندگان جمعيت هلال احمر، اورژانس، آتش نشاني، نيروي انتظامي، پليس راهور و مدیران مدارس” مشمول این طرح برگزار می شود تا خروجی آن نیز هماهنگی و همفکری طرفین در انجام این مانورهای سراسری باشد.

وی همچنین افزود: مانور سراسری زلزله در مدارس مشمول طرح “شهردار مدرسه” منطقه21 با هدف ارتقای سطح آمادگی دانش آموزان و اولیای مدارس به هنگام شرایط بحرانی و اضطراری و از همه مهم تر آموزش اصولی مبانی مدیریت بحران به دانش آموزان برگزار خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اهمیت آموزش مستمر در خصوص مواجهه با بلایای طبیعی و اجرای مانورهای متعدد در مدارس یادآور شد: نکته اصلی برپایی این مرحله از مانورهای سراسری این است که برگزار کنندگان آن، خود دانش آموزان هستند و هم اکنون نیز درحال فراگیری موارد لازم آموزشی برای اجرای هرچه بهتر مانور زلزله، از کارشناسان آموزش هلال احمر و آتش نشانی به سر می برند.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه