× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

در راستای در خواست های مردمی ، خیابان سی‌متری نیروی هوایی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین معابر شرق پایتخت در شهرداری منطقه۱۳ دو طرفه شد . به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13 تهران،سید رضا تربت‌جو معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارمنطقه۱۳ در خصوص تغییر وضعیت تردد در خیابان سی […]

در راستای در خواست های مردمی ، خیابان سی‌متری نیروی هوایی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین معابر شرق پایتخت در شهرداری منطقه۱۳ دو طرفه شد .

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13 تهران،سید رضا تربت‌جو معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارمنطقه۱۳ در خصوص تغییر وضعیت تردد در خیابان سی متری نیروی هوایی به درخواست شهروندان افزود:اجرای این طرح دارای مصوبه کمیته شبکه معابر شورای عالی حمل و نقل و ترافیک شهر تهران مبنی بر دوطرفه شدن خیابان سی‌متری نیروی هوایی است که حدفاصل مسیل منوچهری تا تقاطع شهید سربی انجام شده‌است.

وی افزود : این اقدام با هدف رفع گره ترافیکی و راهبندان در خیابان شهید سربی و کنارگذر مسیل منوچهری و همچنین تسهیل در رفت و آمد شهروندان انجام شده‌است.

معاون معاون حمل و نقل و ترافیک شهردارمنطقه۱۳ در خصوص وضعیت دسترسی ساکنین به ایستگاه اتوبوس سامانه تندرو اظهار داشت :ضمن اجرای عملیات نصب جدول‌های سیمانی و نرده ایمنی میانه این خیابان، ایستگاه بی‌آرتی پیروزی از محل قدیم به محل جدید در فاصله ۵۰ متری منتقل شد که جابه‌جائی این ایستگاه، ضمن تأمین ظرفیت لازم برای توقف اتوبوس‌های دوکابین، امکان استفاده از پل عابرپیاده را هم برای شهروندان و مسافران این محدوده فراهم می‌آورد.

تا پیش از این، شهروندان محدوده خیابان نیروی هوایی خواستار تغییر وضعیت تردد در خیابان سی متری نیروی هوایی بودند تا بتوانند راحت‌تر در این معبر اصلی و شریانی محدوده شهرداری منطقه۱۳ رفت وآمد کنند.

گفتنی است ، خیابان سی‌متری نیروی هوایی از تقاطع خیابان دماوند آغاز می‌شود و تا خیابان پیروزی و بزرگراه بسیج ادامه دارد. از این رو یکی از معابر اصلی شرق پایتخت محسوب می‌شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه