× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون فرماندار پاکدشت گفت: نیک پور با برنامه از پیش طراحی شده در جهت ارتقا شهر و طبعا با حمایت شورای اسلامی شهر در جهت خدمت رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی مردم‌گام برداشت و در این مسیر خوب عمل کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ صبح امروز چهارم خردادماه، طی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاسم خداپرست امام جمعه شریف آباد، مهندس مهدی قنادزاده معاونت عمران فرمانداری، بیژن هداوند ریاست شورا، علی بوربور و دوستی عضو شورای اسلامی شهر شریف آباد خانی رئیس اداره گاز شریف آباد و دیگر مسئولان انتظامی سپاه و نیروهای شهرداری مراسم تکریم و معارفه سرپرست شهرداری شریف آباد برگزار شد.

در این مراسم مهدی قنادزاده با تقدیر از زحمات ۶ماهه پیروز نیک پور سرپرست اسبق شهرداری، ایشان را فردی دقیق و قانونمند دانست و اظهارداشت: مهندس نیک پور با برنامه و در چهارچوب قانون حرکت کرد و موازین مدنظر دولت سیزدهم یعنی تکریم ارباب رجوع و رشد و آبادانی را با هدفی از پیش تعیین‌شده انجام داد.

وی افزود: نیک پور با برنامه از پیش طراحی شده در جهت ارتقا شهر و طبعا با حمایت شورای اسلامی شهر در جهت خدمت رسانی به مردم و افزایش رضایتمندی مردم‌گام برداشت و در این مسیر خوب عمل کرد.

معاون فنی و عمران فرماندار پاکدشت در ادامه با تاکید بر اهمیت ارتقای سطح اجرایی در شهرداری شریف آباد افزود: جایگاه سرپرستی یک جایگاه ماندگاری نیست و عمر کوتاهی دارد اما می توان با برنامه ریزی دقیق و مبتنی بر قانون گامهای بلندی برداشت که باعث افزایش رضایتمندی ولی نعمتان شهر یعنی مردم شود.

گفتنی است در پایان جلسه از خدمات پیروز نیک پور سرپرست سابق شهرداری شریف آباد تقدیر و حکم مسئولیت امیر خواجه حسینی به وی به عنوان سرپرست جدید شهرداری شریف آباد اعطا شد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه