× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران گفت: با تمهیدات لازم و پیگیری های مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) و تلاش شبانه روزی همکاران من در سازمان آب و فاضلاب استان تهران خروجی پساب ناشی از تطهیر متوفیان کرونایی در سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است. به گزارش ثمره […]

معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران گفت: با تمهیدات لازم و پیگیری های مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) و تلاش شبانه روزی همکاران من در سازمان آب و فاضلاب استان تهران خروجی پساب ناشی از تطهیر متوفیان کرونایی در سالن های تطهیر بهشت زهرا(س) بالاتر از حد استاندارد است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)،صبح امروز  محمد رضا کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران، محمدی مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری فاضلاب استان تهران، باغبان مدیر دفتر کیفی ، بهداشت و آزمایشگاهی آب و فاضلاب استان تهران و نورانی مدیر کنترل کیفی شرکت آب و فاضلاب استان تهران با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)ضمن بازدید و نمونه برداری از آبهای خروجی سالن های تطهیر و تصفیه خانه مرکزی بهشت زهرا(س) با حضور در دفتر مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با وی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حفظ پرسنل و محیط زیست علیرغم آنکه اکثر کشورهای جهان در مدیریت اجساد دچار مشکل شدند لکن به حول قوه پروردگار در این زمینه ایران اسلامی بویژه پایتخت ام القرای جهان اسلام بسیار جلوتر از همه جهان عمل کرد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، افزود: از همان ابتدا در بحران کرونا تمامی دستگاه ها به خصوص سازمان آب و فاضلاب استان تهران برادرانه و با همدلی گسترده در کنار ما هستند و موضوع تصفیه خانه مجتمع عروجیان و نظارت دائم بر آن را در دستور کار قرار دادند. وبرکیفیت خروجی آب و حفظ محیط زیست بهشت زهرا(س) از نزدیک نظارت می کنند.

در ادامه محمدرضا کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران گفت: پس از استقرار تیم های تخصصی از نیمه فروردین ماه 1399 در مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا(س) به صورت تخصصی موضوع تصفیه آب و کنترل کیفیت پساب ناشی از شستشوی سالن های تطهیر با توجه به بحران کرونا مورد ارزیابی و کار کارشناسی قرار گرفت و بعد از نصب دستگاههای پیشرفته و کلر زنی جدید و پیگیری های مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) امروز به حمدالله بررسی ها و نمونه برداری ها و آزمایش های مختلف مشخص کرد که پساب خروجی شستشوی ناشی از کرونا بالاتر از حد استاندارد جهانی است.

معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران ادامه داد: ما همچنان بر نظارت و کنترل بر خروجی های آب سالن های تطهیر نظارت داریم و این همکاری با سازمان بهشت زهرا(س) ادامه دارد.

گفتنی است در پایان سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)به پاس زحمات و تلاش های محمدرضا کرمی نژاد معاون نظارت و بهره برداری آب و فاضلاب استان تهران و همکارانشان تجلیل کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه