× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

موکب بزرگ پیروان شهدای کربلا، پذیرای خیل عظیمی از جاماندگان اربعین در شهرری بود.

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، این موکب در محل حسینیه و مرکزنیکوکاری پیروان شهدای کربلا و با همکاری هفت هیأت مذهبی، سه گروه جهادی و مشارکت ادارات ورزش و جوانان ، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و مجمع مشورتی جوانان شهرستان ری بود.

محمدرضا حاج ابوالقاسمی مدیر حسینیه و مرکز نیکوکاری پیروان شهدای کربلا خاطر نشان کرد: این موکب در روز اربعین، پذیرای بیش از ۴۰ هزار زائر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و حاضر در پیاده روی اربعین بود.

حاج ابوالقاسمی افزود: موکب پیروان شهدای کربلا به غیر از خدمات پذیرایی از زائران در روز اربعین، دارای ایستگاه رادیو اربعین و غرفه های فرهنگی، مذهبی و دینی بود و برنامه های متنوعی از جمله مرثیه سرایی و تعزیه نیز برای دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) اجرا شد.

وی با اشاره به حضور نیروهای جهادی قرارگاه سردار شهید حاج محمد حاج ابوالقاسمی، گروه جهادی عهد آسمانی و گروه جهادی شهید رسول خلیلی برای توزیع ماسک، دستکش و اقلام ضدعفونی به خیل عظیمی از مردم حاضر در مراسم پیاده روی اربعین از تهران به شهرری گفت: پزشکان جهادی «بسیج پزشکان» در محل موکب اقدام به ویزیت رایگان و خدمات پزشکی و امدادی به زائران کردند که‌ مورد استقبال عموم قرار‌ گرفت.
حاج ابوالقاسمی، تلاشهای نیروهای با اخلاص حسینی و جاماندگان از سفر کربلا که اقدام به واکس زدن کفش عزاداران و حاضرین در پیاده روی کردند، را ستود.

مدیر حسینیه و مرکز نیکوکاری پیروان شهدای کربلا از نیروهای ارزشی و پرتوان بسیج حقوقدانان سپاه سیدالشهدا (ع) که در کمک به پذیرایی از زائرین تلاش فراوانی نمودند، نیز قدردانی کرد.

گفتنی است این موکب با همکاری تعدادی از هیات مذهبی و مشارکت‌ اداره ورزش جوانان شهرستان ری، اداره ارشاد، اداره کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان تبلیغات و مجمع مشورتی شهرستان ری صورت پذیرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه