× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران گفت: اجر و ثواب خدمات سازمان بهشت زهرا(س) و به ویژه ایثار بانوان تطهیرکننده سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا را نمی توان با هیچ خطکش و معیاری سنجید.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)،زهرا بهروز آذر مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) ضمن بازدید از سالن های تطهیربانوان سازمان بهشت زهرا(س) با بانوان شاغل در مجتمع عروجیان دیدار و از تلاش و خدمت صادقانه آنان به ویژه در بحران کرونا تقدیر کرد.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در این بازدید ضمن خدا قوت و خسته نباشید به بانوان سالن های تطهیر گفت: زمانی که مراجعه کنندگان متألم با بدترین شرایط روحی به سازمان بهشت زهرا(س) مراجعه می کنند شما با از خودگذشتگی همانند عزیزان خودتان پذیرا و امانت دار شهروندان و مراجعین هستید و با کمال احترام با آنان برخورد می کنید و این خدمت صادقانه و مهربانانه را نمی توان با هیچ خطکش و معیاری ارزش گذاری کرد.

بهروز آذر مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران در ادامه تصریح کرد: کار صادقانه و خدمت شما به ویژه در بحران یک ساله کرونا از خودگذشتگی بزرگی است که بر همگان مشهود است و مجموعه شهرداری تهران قدر و ارزش کارو تلاش شما را می داند و همواره از زحمات و ایثارگری شما به نیکی یاد می شود.

در ابتدای این بازدید سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) ضمن ارائه گزارش یکساله از خدمات رسانی در بحران کرونا تصریح کرد: پرسنل شریف و تلاشگر سازمان بهشت زهرا(س) امروز دقیقاً یک سال است که در صف اول مبارزه با کرونا قرار دارند و به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند. در شرایطی که بسیاری از کشور های پیشرفته جهان از پذیرش و تدفین متوفیان کرونایی عاجز ماندند همکاران ما در سازمان بهشت زهرا(س) به بهترین شکل از عهده این مهم بر آمدند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) افزود: در بحران های گذشته مانند زلزله بم، زلزله کرمانشاه و مشکلات پیش آمده طبیعی و غیر طبیعی همگی در عرض چند روز تمام شد، در حالی که بحران کرونا یک سال است که ادامه دارد و پایان آن نیز مشخص نیست و پرسنل ایثارگر سازمان بهشت زهرا(س) در این یک سال با کار مضاعف و تلاش شبانه روزی باعث سربلندی و آبرو برای کشور عزیزمان شده اند.

سعید خال افزود: در این میان بانوان تلاشگر شاغل در سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه بانوان شاغل در سالن های تطهیر با همدلی و همراهی مثال زدنی پا به پای سایر همکاران خود ایثارگرانه در مدیریت این بحران در کنار شهروندان و مراجعین داغدار بوده و هستند.

در پایان مراسم زهرا بهروز آذر مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اهداء گل و تقدیر نامه از بانوان شاغل در سالن تطهیر بانوان تجلیل کردند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه