× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

قائم مقام شبکه پنج سیما گفت:خبرنگاران مردمی به عنوان اولین و فوری ترین منبع خبری شبکه پنج سیما محسوب می شوند، از این رو پوشش حداکثری رویدادهای استان و شهر تهران از دریچه دوربین همراه شما اقدامی ارزشمند و قابل تامل است.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما،مهدی کریمی زارچی قائم مقام و مدیر گروه تهران شهروندی شبکه پنج سیما در نشست صمیمی با خبرنگاران مردمی (فعالین خبری در استان تهران) تاکید کرد:خبرنگاران مردمی به عنوان اولین و فوری ترین منبع خبری شبکه پنج سیما محسوب می شوند، از این رو پوشش حداکثری رویدادهای استان و شهر تهران از دریچه دوربین همراه شما اقدامی ارزشمند و قابل تامل است.
کریمی زارچی افزود: شما به عنوان خبرنگار مردمی، امین شبکه تهران هستید و پرداختن به موضوع هایی که دغدغه مردم استان است، برای ما بسیار ارزشمند می باشد.
قائم مقام شبکه پنج سیما تاکید کرد: ما برای کسب اطلاعات و رویداد های مهم تهران و شهرستان های استان در حوزه های مختلف شهری، اجتماعی و… به اولین منبع یعنی خبرنگاران مردمی مراجعه خواهیم کرد. به طور مثال اگر برنامه ی “دراستان” بخواهد گزارشی تهیه نماید، شما اولین مرجع مورد تایید این موضوع هستید.
مدیر گروه تهران شهروندی شبکه پنج بعد از شنیدن دغدغه ها و پیشنهادهای خبرنگاران مردمی یادآور شد: ما قدردان زحمات شما عزیزان هستیم .
وی همچنین به حمایت از دغدغه خبرنگاران مردمی اشاره کرد و افزود: شبکه پنج سیما از همه ی عزیزان در عرصه اطلاع رسانی حمایت می کند و پیگیری دغدغه های خبرنگاران مردمی برای مجموعه شبکه تهران از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه