× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقر شهر گفت: و کسانی در داخل کشور می خواهند به این انقلاب ماهیت دیگری بدهند ماهیت صرفا مادی یا آن را در آزادی از نوع غربی و حیوانی خلاصه کنند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) باقر شهر، حجت الاسلام علیرضا بلاغی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، با تبیین بیانات رهبری در خصوص مشارکت در انتخابات اظهار داشت:مقام معظم رهبری(مدظله العالی)مشارکت حداکثری را به عنوان راهبرد همیشگی در انتخابات مد نظر دارند و در بیانات اخیرشان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایشان نسبت به  بر بالا رفتن مشارکت با اقناع مردم و موثر بودن برنامه های کار آمد نامزدها برای افزایش مشارکت تاکید کردند که این خود می تواند یک خط تحلیلی باشد برای کسانی که از اوضاع کنونی کشور گله مند هستند و قصد مشارکت ندارند.

نماینده ولی فقیه در  ناحیه حضرت روح الله(ره) گفت:رهبری معظم انقلاب به طور صریح دلایلی که می تواند سبب افزایش مشارکت شود را به مردم عزیزمان بیان داشته اند،از جمله اینکه مردم ببینند عملکرد کدام یک از نامزدها بهتر بوده است و اینکه در کنار برنامه و وعده ها بیشتر توجه به عملکرد بنمایند که این خود می تواند بهترین دلیل برای مشارکت مردم باشد اگر کسی در دوره مسئولیت خود کارنامه خوبی داشته باشد این خود می تواند انگیزه مردم را برای شرکت در انتخابات افزایش دهد و صرفا توجه به برنامه ها و وعده های نامزدهای محترم کافی نیست.

حجت السلام بلاغی تأکید کرد:امروز متاسفانه دست هایی در داخل و خارج از کشور وجود دارد که می خواهد به مردم القا کند رای آنها تاثیری در تغییر وضع موجود ندارد و کسانی در داخل می خواهند به این انقلاب ماهیت دیگری بدهند ماهیت صرفا مادی یا آن را در آزادی از نوع غربی و حیوانی خلاصه کنند و توطئه هایی وجود دارد که هدف آنها بی اعتمادی و بی اعتقادی  مردم ما به انقلابی که کردند است  و بعد اعتقاد به خودشان را هم از دست بدهند.

وی در ادامه افزود:مردم عزیز ما می توانند با لبیک به رهبری عزیز در راستای شرکت در انتخابات پاسخ محکمی به دشمنان داخلی و خارجی بدهند و از خود سئوال کنند که  اگر امروز حاج قاسم سلیمانی در بین ما بودند چه می کردند؟اگر شهدای هسته ای و شهدای موشکی و شهدای مدافع حرم از جمله شهید فخری زاده ،تهرانی مقدم،مجید شهریاری… بودند آیا در انتخابات شرکت نمی کردند؟

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) اظهار کرد:امروز مشکلات اقتصادی مردم راه حل دارد و توسط مدیران شایسته و کارآمد قابل حل است اما عده ای گویا این را نمی خواهند. ما نیازمند رئیس جمهوری سالم،صادق،کارآمد و انقلابی هستیم و باید فردی در راس قوه مجریه قرار گیرد که نه تنها باعث شیوع فساد نشود بلکه برای مقابله با فساد در این قوه و ریشه کن کردن آن در بخش های مختلف کشور از ظرفیت های قانونی استفاده کند.

حجت السلام علیرضا بلاغی گفت:باید تلاش کنیم با اتخاذ راهبرد درست با کمک به شنیده شدن برنامه ها و نگاه به عملکردهای گذشته نامزدها و نه صرفا وعده ها مردم پاسخ معتبر به مسائل خود را بشنوند و با اقناع شدن وارد عرصه انتخابات شوند و مشارکت بالا را داشته باشند که هم خیر مردم و هم خیر کشور در مشارکت بالا است.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه