× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

رئیس مجامع عمومی شرکت های خدماتی صنعتی استان تهران از مشارکت ۶۵درصدی صنعتگران در انتخابات شهرک صنعتی عباس اباد خبرداد

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز، مهدی توانا با اشاره به اهمیت انتخاب هیئت مدیره در شکوفایی شهرک صنعتی از مشارکت ۶۵درصدی صاحبان صنعت به عنوان سهامداران شهرک صنعتی عباس اباد خبرداد و اظهارداشت: با حضور نمایندگان دستگاه قضا، بسیج، فرمانداری و شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران مجمع عمومی فوق العاده با حضور گسترده صاحبان صنعت به عنوان سهامداران شهرک صنعتی عباس آباد برگزار شد که با  مشارکت ۶۵درصدی اعضای هیئت مدیره انتخاب شد.

رئیس مجامع عمومی شرکتهای خدماتی صنعتی استان تهران در ادامه ابراز کرد: در پایان این رقابت انتخاباتی سجاد هاشمی با ۲میلیون و۳۹۲هزار و ۸۱۱رای، صابری ۲میلیون و ۹۷هزار و ۷۶۲رای، علی اسماعیلی پرکی با ۱میلیون ۸۳۴ هزار و ۳۴۳ رای، علی اکبر رحمانی با ۱میلیون و ۷۳۶ هزار و ۷۸۰ رای، تورانی با ۱میلیون و ۷۳۳ هزار و ۱۵۶ رای، حسین زردوز با ۱میلیون و۶۱۱ هزار و ۹۶رای، محمد مهدی نرینی با ۱میلیون و ۴۸۴ هزار و ۴۹۲ رای جز هفت نفر اصلی هیئت مدیره مشخص و شرکت مبین قطعه آسیا با۸۲۵ هزار و ۱۹۵ رای  و اصغر بهاری با ۵۳هزار و ۲۰۳ رای  به عنوان علی البدل این هیئت مدیره انتخاب شدند. 

وی در ادامه اذعان داشت: طی مشکلاتی که در چندماه گذشته در روند کاری شهرک صنعتی عباس اباد رخ داد و ورود دستگاه قضا به پرونده شهرک صنعتی و ابطال انتخابات با توجه به موضوعات رخ داده(جعل) اکنون نیاز است تا ضمن اجرای برنامه ها ضمن پیگیری ثبت هیئت مدیره و بهره مندی از خدمات دولتی و بانکی اقدام به تشکیل مجمع افزایش سرمایه با حضور طرف های قرارداد در این شهرک صنعتی نموده و انتظار می رود این اقدام طی ۳ماه آینده صورت بپذیرد.

* مشارکت صنعتگران در ساختن شهرک صنعتی عباس اباد نمونه بارز “خواستن توانستن” است

 

سروان امیر پیرهادی فرمانده حوزه ۱۲صاحب الزمان(عج) قشر کارگری و کارخانجات شهرستان پاکدشت در پایان برگزاری انتخابات ضمن تشکر از حضور پرشور اظهارداشت: حضور پرشور صنعتگران در انتخابات نشان از عزم جزم “خواستن توانستن” است. بفرموده رهبر عزیز انقلاب امام خامنه ای(حفظه الله) بسیج‌ نسخه شفابخش انقلاب اسلامی است و خوشحالیم در این مشارکت همراه صنعتگران بودیم.

وی افزود: ان شاالله در مراحل بعدی همراه و هم دوش صنعتگران هستیم و ارزوی شکوه و رشد شهرک صنعتی عباس اباد را به عنوان نمونه شهرکهای صنعتی ایران را به همت صنعتگران عزیز و پرتلاش این خطه را داریم.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه