× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت:در سطح شهرستان اسلامشهر 320 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که 312 شعبه به صورت ثابت و 8 شعبه به صورت سیار می باشد. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی ثمره نیوز،صبح امروز دوم اسفند ماه 98،انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری از […]

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت:در سطح شهرستان اسلامشهر 320 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که 312 شعبه به صورت ثابت و 8 شعبه به صورت سیار می باشد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی ثمره نیوز،صبح امروز دوم اسفند ماه 98،انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت اولیه صبح و حتی در برخی شعب اخذ رأی از ساعات قبل از ساعت اعلام شده،مردم همیشه در صحنه،ولایتمدار و شهید پرور شهرستان اسلامشهر با حضور گستره و پر شور خود و با حساسیت هایی که نسبت به سرنوشت کشور دارند، در شعبات اخذ رأی حاضر و پس از باز شدن درب ها در ساعت اعلام شده قانونی ،رأی خود را به صندوق ها انداختند.

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر در حاشیه این برنامه گفت:در سطح شهرستان اسلامشهر 320 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که 312 شعبه به صورت ثابت و 8 شعبه به صورت سیار می باشد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در ۲ اسفند ۱۳۹۸ برای انتخاب 290 نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه