× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین شهرداری تهران گفت: در روز ۹ ربیع الاول نیز همایش شکرگزاری و خادمان منتظر را برگزار می کنیم و شعار ستاد اربعین کشور انا من الحسین است و پویش سلام یا مهدی در کنار آن قرار می گیرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از تهران پرس، بعدازظهر امروز۳۰ مرداد ماه، نشست خبری ستاد اربعین حسینی شهرداری تهران با حضور محمد امین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی و  رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران، زنگیشه رئیس کمیته خدمات شهری ستاد اربعین شهرداری و محمدحسن جعفرزاده مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین و اصحاب رسانه در تالار ایوان شمس برگزار شد.

محمد امین توکلی زاده رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران در این نشست اظهار داشت: عمده اقدامات مراسم اربعین با کمک رسانه ها و مردم انجام می شود و بدون کمک آنها برگزاری اربعین شدنی نیست و حضور ۲۵ میلیون نفر در یک مراسم عزاداری در زمان محدود از پس هیچ نهاد و دولتی بر نمی آید مگر اینکه مردم همراهی کنند و امیدواریم از آنجایی که اربعین امسال سختی های خود را دارد، با کمک خیرین، نذورات را به این سمت هدایت کنیم.

رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران گفت: ستاد اربعین شهرداری تهران عضو ستاد اربعین کشور است و کلانشهر‌های کشور مسئولیت‌هایی را برای این مراسم بزرگ بر عهده دارند. در کمیته‌های متفاوت توفیق خدمت گذاری به زائران را داریم و امسال به خاطر تعطیلی ۲ سال گذشته، استقبال بیشتری از این سفر خواهد شد.

معاون شهردار تهران اظهار کرد:از گذشته شرکت شهر سالم شهرداری تهران در مسیر راهپیمایی مستقر بوده و امسال هم در مسیر کربلا و نجف هم مستقر بوده و امسال هم شرکت شهر سالم مأموریت حوزه سلامت را در این مسیرها عهده دار می باشد.از مدیرعامل شرکت شهر سالم خواهش کرده ایم که در صورت امکان طی فراخوانی از پرسنل داوطلب حوزه سلامت و پزشکی این شرکت در مرزها و قرارگاه های دیگر ما هم بتوانند ایستگاه هایی را برپا کنند و روز گذشته هم جلسه ای با حضور شخص وزیر بهداشت برای خدمت رسانی بیشتر،بهتر و گسترده ای جهت هماهنگی با دانشگاه های علوم پزشکی و تأمین داروی مورد نیاز برگزار شده است.

جعفرزاده مسئول کمیته فرهنگی ستاد اربعین با بیان اینکه در روز ۹ ربیع  الاول نیز همایش شکر گزاری و خادمان منتظر را برگزار می کنیم، گفت: شعار ستاد اربعین کشور انا من الحسین است و پویش سلام یا مهدی در کنار آن قرار می گیرد.
زنگیشه رئیس کمیته خدمات شهری ستاد اربعین شهرداری تهران در ادامه افزود: بیش از یک هزار و پانصد نفر از نیروهای پاکبان داوطلب خدمات شهری شهرداری تهران از پانزدهم شهریور ماه در مرزها و مسیر راهپیمایی در کشورعراق مستقر‌ می‌شوند و تا ۲ روز بعد از اربعین با اتمام مأموریت به کشور باز خواهند گشت. 
انتهای پیام/ح-ر
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه