× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام‌جمعه شهرستان پاکدشت پایتخت گل و گیاه ایران شد

 

 

به گزارش پایگاه خبری ثمره نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار با کارنامه کاری فرهنگی آموزشی رسما از روز یکشنبه کار خود را در  پایتخت گل و گیاه ایران در سمت امام جمعه پاکدشت آغاز می کند.

وی  با رزومه کاری فعال فرهنگی آموزشی  و مدرک تحصیلی دکترای فقه و مبانی حقوق از دانشگاه و تحصیلات حوزوی سطح ۴ راهی پاکدشت شد.

 

ایشان  از سال ۱۳۸۹ امام جمعه بندرچارک هرمزگان و از سال ۱۳۹۲ امام جمعه قشم هرمزگان  و از سال ۱۳۹۷ امام‌جمعه شهرستان قدس استان تهران شد و اکنون در ادامه فعالیت خود به شهرستان پاکدشت می آید.

 

حجت الاسلام جوکار  مدرس حوزه و دانشگاه و موسس حوزه های علمیه بندر لنگه  هرمزگان و قشم و موسس دانشگاه آزاد اسلامی بندر چارک هرمزگان است وی در ادامه با توجه به نیاز شهرستان قدس مرکز تخصصی سطح ۳ انصارالمهدی با گرایش مهدویت را راه اندازی نمود که با استقبال بی نظیری مواجه شد.

 

ایشان در شرایطی به شهرستان پاکدشت در سمت امام جمعه می آید که مشکلات فرهنگی به شدت احساس می شود و نیازمند توجه و ایده های جهادی و انقلابی می باشد.

 

امید است با کمک خدای متعال شهرستان پاکدشت نیز در حوزه های مختلف شهرستانی که دچار آسیب میباشد رنگ و بوی کار انقلابی و جهادی به خود بگیرد و زیبایی همدلی بیش از پیش در آن احساس شود.

 

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه