× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 19 تهران از احداث میدانگاه آزمایشی روبروی پایانه شهید سروری خبر داد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ تهران، علیرضا مرآتی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۹ تهران ، با اشاره به مشکل ترافیکی ناشی از تردد اتوبوس ها به خیابان انقلاب و به منظور تسهیل دسترسی به بزرگراه شهید چراغی گفت: برای رفع این گره ترافیکی میدانگاهی به صورت آزمایشی مقابل پایانه شهید سروری احداث و ۵۰ نیوجرسی نیز به منظور ایمن سازی و سهولت تردد نصب شده است.

او همچنین به تشریح اقدامات ترافیکی در راستای ایمن سازی معابر بزرگراهی اشاره و بیان کرد: درهمین راستا ضمن نصب ۳۰ بشکه ترافیکی در بزرگراه ها و معابر داخلی منطقه، ۱۵ کاشن تانک و ۵۰ استوانه ایمنی نیز در محورهای مواصلاتی نصب شد.

علاوه بر این ۴۰ تابلوی خطرنما و ۱۵ شورون در بزرگراه های این منطقه که اهمیت زیادی در تردد خودروها در ورودی جنوبی شهر تهران دارند، نصب شده است. درهمین راستا محورهای شمال به جنوب و جنوب به شمال بزرگراه هاشمی نیز مجهز به ۶ تابلوی »توقف مطلقاً ممنوع» و «توقف در حاشیه بزرگراه ممنوع» شد.

معاون شهردار منطقه در بخش دیگری با اشاره به تداوم ارائه آموزش های ترافیکی به شهروندان در فضای مجازی بیان کرد: با توجه به تعطیلی پارک ترافیک منطقه، آموزش های ترافیکی به شهروندان به صورت روزانه در قالب تهیه کلیپ های آموزشی و انتشار آنها درکانال شهروندی صورت می گیرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه