× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، جشنواره ورزشی فجر انقلاب توسط اداره ورزش معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه۱۳ در بوستان پیروزی برگزار می شود. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سجاد سبحانی، معاون امور فرهنگی […]

با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، جشنواره ورزشی فجر انقلاب توسط اداره ورزش معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه۱۳ در بوستان پیروزی برگزار می شود.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سجاد سبحانی، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه گفت : در راستای شعار شهردار تهران« تهران، شهری برای همه » و همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر ، شهرداری منطقه با مشارکت اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران ، اقدام به برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی فجر انقلاب در بوستان پیروزی کرد.

به گفته وی این جشنواره با برپایی 14 غرفه از 15 بهمن ماه آغاز به کار می کند و تا 22 بهمن ماه روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه اظهار داشت : این جشنواره با ورزش های متنوع و بازی های محلی ، سنتی و بومی و هنر های رزمی میزبان شهروندان و خانواده ها خواهد بود .

وی ادامه داد : اجرای حرکات اصلاحی ، فیزیوتراپی ، مشاوره تغذیه و چکاپ سلامت از دیگر برنامه های این جشنواره است .

سبحانی با اشاره به میزبانی منطقه 13 برای همایش تونیک ویژه مربیان مناطق 22 گانه خاطر نشان کرد: این رویداد ورزشی روز دوشنبه 14 بهمن ماه از ساعت 15-13 در مجموعه ورزشی شهید عماد مغنیه واقع در خیابان سی متری نیروی هوایی برگزار می شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه