× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 از برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه به مناسبت سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) خبر داد و گفت: در این جشنواره ، ۲۲ بانوی مهربان “همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت” ساکن مناطق شهر تهران تجلیل می شوند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از […]

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 از برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه به مناسبت سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) خبر داد و گفت: در این جشنواره ، ۲۲ بانوی مهربان “همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت” ساکن مناطق شهر تهران تجلیل می شوند.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، سجاد سبحانی معاون امور فرهنگی و اجتماعی منطقه در خصوص برگزاری جشنواره بانوی مهر و ماه در منطقه گفت : شهروندان تا 21 بهمن ماه فرصت دارند جهت شرکت در این جشنواره به خانه سلامت نزدیک ترین سرای محله سکونت خود مراجعه کنند .

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه این جشنواره مصادف با سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) مورخ 26 بهمن ماه ساعت ۱۴ الی ۱۷ در مجتمع کوثر برگزار می شود، افزود : در این جشنواره از ۲۲ بانوی مهربان همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت تجلیل به عمل می آید.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 اظهار داشت: فرم های ارسالی شهروندان در دبیر خانه مرکزی به آدرس سی متری نیروی هوایی ، مسیل منوچهری، نبش فرعی 33/8 ، طبقه سوم دبیرخانه منطقه ای کانون های اجتماع محور سلامت بررسی و از هر منطقه یک بانوی مهربان همراه و سرپرست افراد دارای معلولیت انتخاب می شود.

گفتنی است ، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 96039509 تماس بگیرند و یا به پست الکترونیکی به آدرس applehealteh@yahoo.com ایمیل ارسال کنند.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه