× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

همزمان با سفید پوش شدن شهر تهران و به مناسبت گرامیداشت هوای پاک ، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 ، جشنواره آدم برفی با محوریت برف ، شادی و نشاط را در بوستان جنگلی سرخه حصار برگزار کرد. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، در […]

همزمان با سفید پوش شدن شهر تهران و به مناسبت گرامیداشت هوای پاک ، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 ، جشنواره آدم برفی با محوریت برف ، شادی و نشاط را در بوستان جنگلی سرخه حصار برگزار کرد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 تهران، در این جشنواره که با مشارکت حداکثری شهروندان و همکاران شهرداری منطقه 13 به منظور ایجاد روحیه شادی و نشاط بین شهروندان برگزار شد ،فعالیت های مختلفی شامل ساخت آدم برفی ، عکاسی از طبیعت، برف بازی و درخت تکانی به اجرا درآمد.

سبحانی ، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 13 در این مراسم با بیان اینکه شکر گذار نعمت پروردگار به یمن بارش برف در آخرین روز های دی ماه هستیم گفت : همزمان با سفید پوش شدن تهران ، معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه با تدارک برنامه ای شاد ، در بوستان جنگلی سرخه حصار میزبان شهروندان بود.

وی افزود : ایجاد بستر های نشاط اجتماعی برای خانواده ها یکی از مهم ترین برنامه های در اولویت این منطقه است که در این راستا شهرداری منطقه 13 نیز اهتمام ویژه ای نسبت به برگزاری برنامه های این چنینی دارد.

در پایان این مراسم نیز برترین آدم برفی ها از سوی داوران انتخاب ، معرفی و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا شد .

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه