× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران توضیحاتی را در رابطه با نقل قول تخلیه پایتخت از سوی شهردار تهران به دلیل آلودگی هوا ارائه داد.  به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی امروز، سه‌شنبه در حاشیه نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی درباره احتمال تخلیه شهر به دلیل آلودگی هوا گفت: […]

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران توضیحاتی را در رابطه با نقل قول تخلیه پایتخت از سوی شهردار تهران به دلیل آلودگی هوا ارائه داد. 

به گزارش ثمره نیوز به نقل از شهرنوشت، پیروز حناچی امروز، سه‌شنبه در حاشیه نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی درباره احتمال تخلیه شهر به دلیل آلودگی هوا گفت: ذرات معلق بالای 200 یعنی از مرز هشدار عبور کرده‌ایم و وضعیت خطرناک است که شب گذشته این رقم به بالای 200 رسیده بود.

وی درباره اینکه یعنی اگر باران نمی‌آمد شهر باید تخلیه می‌شد، بیان کرد: نه، اما قاعدتا باید تمهیدات بیشتری می‌اندیشیدیم، مثلا تعطیلی کردن اعلام کردن شهر و این به معنای تخلیه نیست.

این اظهارات شهردار تهران در برخی از رسانه ها با عنوان ضروت تخلیه شهر تهران منعکس شد. این در حالی است که حناچی تنها بر تعطیلی شهر در صورت توسعه آلودگی هوا تاکید کرد.

در همین راستا، غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران و مشاور شهردار در صفحه توییتر خود در توضیح این موضوع نوشت: «برخی خبرگزاری‌ها از زبان شهردار در مراسم امروز اتاق بازرگانی تهران نقل کرده‌اند که اگر باران نمی‌آمد شهر باید تخلیه می شد. چنین برداشتی از سخنان ایشان درست نیست و آقای حناچی تاکید کردند در صورت توسعه آلودگی شهر باید تعطیل میشد.»

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران بار دیگر تاکید می کند که پیروز حناچی شهردار تهران به هیچ عنوان موضوع تخلیه تهران به دلیل آلودگی هوا را مطرح نکرده و تنها به موضوع امکان تعطیلی تهران اشاره کرده بود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه