× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: تولید کنندگان، صنعتگران و کارآفرینان رزمندگان شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی هستند و مدیران دستگاههای اجرایی و خدماتی نیز باید به آنان کمک کنند. به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، که در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقامتی و کارگروه تسهیل […]

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: تولید کنندگان، صنعتگران و کارآفرینان رزمندگان شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی هستند و مدیران دستگاههای اجرایی و خدماتی نیز باید به آنان کمک کنند.
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، که در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقامتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسلامشهر سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و ایثارگران با حضور در جبهه های جنگ از کیان کشور دفاع کردند در شرایط سخت جنگ اقتصادی و تحریمهای ظالمانه نیز نیاز به رزمنده و ایثارگر داریم.
وی با بیان اینکه اکثر تولید کنندگان و کارآفرینان از بروکراسی‌ اداری ناراضی هستند افزود: گاهاً دیده می شود مدیری هنوز نامه درخواست کارآفرین را نخوانده میگوید نمیشود، بی تردید اجازه ادامه فعالیت به این مدیران در شهرستان اسلامشهر داده نخواهد شد.
فرماندار اسلامشهر با تاکید بر اینکه مسئولان شهرستان باید با همکاری مناسب و پاسخ دهی در اسرع وقت مشوق تولید کنندگان و کارآفرینان باشند، ادامه داد: مدیران ادارات باید با جسارت و درایت به مردم پاسخ داده و راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات ارائه دهند.
گفتنی است در ادامه این جلسه کارآفرینان و تولید کنندگان حاضر در جلسه به بیان مشکلات خود پرداختند و فرماندار اسلامشهر دستورات لازم را در جهت رفع مسائل مطرح شده صادر کرد.
برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه