× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

شهردار منطقه16 تهران گفت:رفع فرسودگی و ارتقای بهره وری و استفاده حداکثری از تمام فضاها، تعمیر و بازسازی مجموعه ها و تکمیل پروژه های نیمه کاره در اولویت کاری قرار دارد.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۶، این نشست با حضور معاونین، روسای ادارات منطقه و معاونین شرکت توسعه فضاهای فرهنگی برگزار و بر توسعه فرهنگی منطقه از طریق توسعه، ایجاد و تجهیز زیرساخت های اجتماعی و فرهنگی متناسب با نیازها و انتظارات شهروندان تاکید شد.

روحانی شهردار منطقه با اشاره به تعامل، همفکری و همکاری فی ما بین در راستای توسعه و تجهیز فضاهای فرهنگی مورد نیاز شهروندان بیان داشت: دستیابی به منطقه توسعه یافته از منظر فرهنگی، اجتماعی با زیرساخت ها و فضاهای توسعه یافته فرهنگی امکان پذیر است، نوآوری و خلاقیت در انجام پروژه های فرهنگی در فعالیت‌های شرکت توسعه فضاهای فرهنگی قابل مشاهده است، رفع فرسودگی و ارتقای بهره وری و استفاده حداکثری از تمام فضاها، تعمیر و بازسازی مجموعه ها، تکمیل پروژه های نیمه کاره و … در اولویت کاری قرار دارد.

پردیس های فرهنگی- گردشگری خانواده-محور، خانه موزه ها (معرفی خانه‌های دارای سه شهید و بالاتر و همچنین مدارس دارای شهید)، مساجد نیمه کاره یا محلات فاقد مسجد (معرفی مساجد در حال ساخت و نیمه کار)، مقبره شهدای گمنام (در اختیار گذاشتن زمین یا فضای شهری در معرض دید عموم شامل میادین، بوستان‌ها، میدان‌گاه‌ها، ورودی‌های مترو، حاشیه خیابان‌ها و بزرگراه‌ها و یا سایر فضاهای شهری دارای پتانسیل اجتماع‌ پذیری)، مراکز توسعه صنایع خلاق با رویکرد اقتصاد فرهنگی و … از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه مویدی پیشنهادات خود را درخصوص توسعه فضاهای فرهنگی منطقه ۱۶ مطرح و مقرر شد در جلسه بعدی با تجمیع پیشنهادات، برنامه عملیاتی تدوین شود.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه