× منوی بالا منوی اصلی منوی فوتر

مدیر قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی صابرین گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و سال تحصیلی جدید برآن شدیم تا بخشی از نیازهای عزیزان را در استان سیستان و بلوچستان تامین کنیم.

به گزارش ثمره نیوز به نقل از تهران پرس، امیر اتابک افضلی مدیر قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی صابرین، در خصوص بخشی از اقدامات محرومیت زدایی این قرارگاه گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و سال تحصیلی جدید برآن شدیم تا بخشی از نیازهای عزیزان را در استان سیستان و بلوچستان تامین کنیم، در همین راستا برای شناسایی جامعه هدف از راهنمایی های سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بهره گرفتیم.

وی گفت: در تمامی مراحل حسینعلی شهریاری نماینده محترم مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی دلسوزانه و مخلصانه در کنار ما بودند.

اتابک افضلی در ادامه افزود:از جمله اقداماتی در این مرحله صورت پذیرفت به این شرح است:

توضیع ۴۰۰ پک کیف و لوازم التحریر به قیمت حدودی هر پک ۱۰۰ هزار تومان

توزیع ۲۰۰ قواره چادر به مناسبت مقام مادر

توزیع ۵۰ دستگاه بخاری در بین خانوارهای روستایی

توزیع انواع البسه

لوازم خانگی به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان

توزیع مرحله اول ۶۰۰ عدد بسته بهداشتی به ارزش ۳۰۰ هزارتومان در مقابله با ویروس کرونا

توزیع ۶۰۰ سبد کالا به ارزش حدودی هر بسته ۴۰۰ هزار تومان

توزیع ۵۶ هزار عدد ماسک پرستاری ۳ لایه به ارزش ۱۵۰۰ تومان

توزیع ۷۰۰۰ عدد ماسک N95

اهدای ۱۰۰ گان پزشکی

اهدای ۲۰۰۰ عدد شیلد پزشکی به ارزش ۲۰ هزار تومان

توزیع ۷۵۰۰ عدد الکل برای ضد عفونی به قیمت هر الکل ۲۵۰۰ تومان

مدیر قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی صابرین:اقدامات انجام شده در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و کمک مومنانه و با هماهنگی قرارگاه محرومیت زدایی ‌و جهادی صابرین انجام شد.

امیر اتابک افضلی اظهار داشت: با تاکید بر اهمیت حفظ کرامت انسانی در حمایت از نیازمندان، این چهارمین مرحله توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی است که از زمان شیوع کرونا توزیع می شود، طی این مدت بیش از هزار بسته بهداشتی نیز بین افراد کم برخوردار توزیع شد.

مدیر قرارگاه محرومیت زدایی و جهادی صابرین در پایان سخنان خود از ریاست کمیسیون بهداشت مجلس بابت حمایت های همیشگی و همچنین سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) تشکر کرد.

برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه